Ben SAna TutsaK seN BAna YAsaK!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben SAna TutsaK seN BAna YAsaK!!!

AlAnImA HoŞ GeLdİnİz ...İyİ EğLeNcEler Üye OLduğuNUz ZaMan SizlEre Daha İYi HiZmEt VereCEĞimİze iNaNIyoRuz

AnasayfaPoRtALGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Admin

Adminstrators Adminstrators
1 2
Admin
3 4

Rep Sistemi
Başarı Puanı Başarı Puanı:
Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım Adsz23xm80/0Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım 1223312213rc3  (0/0)
  Seviye Seviye:
Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım Adsz23xm80/0Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım 1223312213rc3  (0/0)
  Kötü İzlenim:( Kötü İzlenim:(:
Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım Adsz23xm80/0Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım Adsz23xm8  (0/0)

Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım Vide
MesajKonu: Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 1:48 pm

ark bana gta san andreas modern mod lazım nette hep rapid share link verilmiş 2 tane linklerin biri hatalı bütün sitelerde indirilmio bulursanız başka link yada sizde mevcutsa upload eder koyarsanız süper olur şimdiden tşk
https://tutsak.yetkinforum.com
Black_Cloud

Co Admin Co Admin
1 2
Black_Cloud
3 4

Rep Sistemi
Başarı Puanı Başarı Puanı:
Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım Adsz23xm87000/9000Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım 1223312213rc3  (7000/9000)
  Seviye Seviye:
Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım Adsz23xm8700/1000Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım 1223312213rc3  (700/1000)
  Kötü İzlenim:( Kötü İzlenim:(:
Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım Adsz23xm80/0Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım Adsz23xm8  (0/0)

Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım Vide
MesajKonu: Geri: Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 7:18 pm

Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow AŞAĞIDA

Görüntüleme: 133863
GTA San Andreas Modern Mod TR
Daha önce de GTA: San Andreas üzerinde birçok çalışma yapmış olan Sedat Bozkurt, uzun bir sessizliğin ardından yeni bombasını patlattı: GTA San Andreas Modern Mod TR.

---------- ÖZELLİKLERİ -----------

-Oyunda yer alan araçların araba motosiklet uçak gemi vs. çoğu yeni modelleriyle,
-Mağazalardaki kıyafetler yenileriyle değiştirildi.
-Tüm ağır ve hafif silahlar yenileriyle,
-Yiyecek satan iş yerleri popüler gıda firmalarının isimleriyle değiştirildi.
-Dövmeci (tattoo) iş yerlerine ve yapılan dövmelere yeni bir görünüm verildi.
-Sağda solda yer alan reklam tabelaları (billboardlar) yenileriyle,
-Bazı bölgelerde bulunan yolların şekli ve rengi,
-Menüde yer alan resimler yenileriyle,
Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım Modern24ih-Ana menü ve altyazılarda yer alan yazıların yazı tipi ve rengi,
-Harita ve haritada yer alan ikonlar değiştirildi.
-Araba galerileri ve garajlara yeni bir görünüm verildi.
-Oyunda yer alan 3 stadyum, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor stadlarıyla değiştirildi.
-Küçük yerleşim birimlerinde yer alan şerif ofisleri TR polis karakollarına, şehirlerde yer alan polis departmanları ise TR emniyet müdürlüklerine dönüştürüldü,
-Bazı bölgelerde Polis araçları TR polis araçlarına dönüştürüldü.
-Baş karakter CJ'in kız arkadaşları (altısı da) yenileriyle değiştirildi.
-Bazı bölgelerdeki otobüsler İETT araçlarına dönüştürüldü.
-CJ'in evinin şekli değiştirildi.
-Daha önce Sedat Beyin yaptığı Türkçe yama daha da geliştirilerek bu moda eklendi.
-Oyundaki bayrakların yerine Türk bayrakları yerleştirildi.
-Ve daha birçok özel eklenti oyunda sizleri bekliyor...

Kimi zaman bir ufoyla uçacak, kimi zaman yüzen bir eve binecek, kimi zaman da ilginç motosikletlerle karşılabileceksiniz. İndirmek için:

Bölüm 1: http://rapidshare.com/files/315896/GTA_San_Andreas_Modern_Mod_By_Z_gor.part1.rar.html

Bölüm 2: http://rapidshare.com/files/315760/GTA_San_Andreas_Modern_Mod_By_Z_gor.part2.rar.html

(Winrar'la sıkıştırılmış hâli 181 MB açılımı ise 495 MB 'tır.)

Kurulum konusundaki tüm bilgiler dosyanın içinde mevcut.

ADMİN LİNKLERİ BUGÜN KONTROL ETTİM ŞİMDİDEN GÜLE GÜLE KULLAN...
http://bilgilerhavuzu.tr.gg

Gta san Andreas MOdern MOd Tr YArdım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası