Ben SAna TutsaK seN BAna YAsaK!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben SAna TutsaK seN BAna YAsaK!!!

AlAnImA HoŞ GeLdİnİz ...İyİ EğLeNcEler Üye OLduğuNUz ZaMan SizlEre Daha İYi HiZmEt VereCEĞimİze iNaNIyoRuz

AnasayfaPoRtALGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

rüzgar olmak

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
jackal

OrTaK OrTaK
1 2
jackal
3 4

Rep Sistemi
Başarı Puanı Başarı Puanı:
rüzgar olmak Adsz23xm89999/9999rüzgar olmak 1223312213rc3  (9999/9999)
  Seviye Seviye:
rüzgar olmak Adsz23xm89999/9999rüzgar olmak 1223312213rc3  (9999/9999)
  Kötü İzlenim:( Kötü İzlenim:(:
rüzgar olmak Adsz23xm80/0rüzgar olmak Adsz23xm8  (0/0)

rüzgar olmak Vide
MesajKonu: rüzgar olmak rüzgar olmak Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 2:32 pm

Zaman zaman bu dolu hayatta tek bir doğru karşılığı,zamansız verilen her savaşta galip olamasanda.Eline aldığın
bi parça mutluluk geriye baktığında azsa geleceğin yakın unutma,kalbi kasma.Rüyaların var hala bak umutlarınla
kal düşün üşendiğinde koş üşendiğinde coş yorulduğunda koş,kırıldığında inatla kalk yapış bırakmak tuttuğun dileği
kalbe bağla seni unutma.Rüzgar olamayız ki maalesef silemeyiz ki geçmişi,dünya her zaman döner,durduramayız bu
dönüşü.Talebenin pekiyisi,aşığın sevgilisi,yazarın ilham perisi herşeyi,tembelinse düşü,Anne bebeğine gülerken
kimi çocuk da annesiz kimi çocukken anne bak işte çaresizlik dengesiz.Bizler hep gülen bizler şükrettikçe güçlenen
esaret asıl düşmanın ölümsüz olsa kaç yazar?

(Nakarat)

Rüzgar olmak mümkün olsa keşke silip unutmak herşeyi yerine yenisi konulamaz bazen omuzlar çökse de bu yükü
taşımak kimin haddine toprak olmaya yürüyoruz ki zaten baki kalmaz hiçbi kelime kuyumuzu kazadursun düşman
bugünle kurşun da sıksan nafile.

Zamansız olmaz her ölüm ölümle bitmez her gülüm bakabilirsen ardına ileri bak bu son düğüm bi dinlediysen üç
konuş o anladıysa son duruş,gülüşlerinde gizli sonbuluş.Elinde tek doluşvar tek boğuş savaştan olmaz kurtuluş
barışta var yedek doğuş.Aramıyorsa arayanı yalnız sınav sonuç.Kısa da olsa rüyaların hayallerini kur.Hayatına
sarıl al işte kurtuluş.Bir an gelir hatırlatır zaman ne hızlı geçti.Bir an olur o yıllar hatırla sen de geçtin.
Kırık dökük duvarlar yıkık dökük zamanlar hasar gören bu ruhlar her an keder uğurlar.Doğru bildim sandığında
doğru değil kimi zaman,yalnız kaldım sandığında kalabalıktı çoğu zaman.Karmaşalara gül kendin armağansın bir
zaman başarmak istediğinde başta kazanacaksın her zaman.

(Nakarat)

rüzgar olmak

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası