Ben SAna TutsaK seN BAna YAsaK!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben SAna TutsaK seN BAna YAsaK!!!

AlAnImA HoŞ GeLdİnİz ...İyİ EğLeNcEler Üye OLduğuNUz ZaMan SizlEre Daha İYi HiZmEt VereCEĞimİze iNaNIyoRuz

AnasayfaPoRtALGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Satılık kullanılmış tanga!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
jackal

OrTaK OrTaK
1 2
jackal
3 4

Rep Sistemi
Başarı Puanı Başarı Puanı:
Satılık kullanılmış tanga! Adsz23xm89999/9999Satılık kullanılmış tanga! 1223312213rc3  (9999/9999)
  Seviye Seviye:
Satılık kullanılmış tanga! Adsz23xm89999/9999Satılık kullanılmış tanga! 1223312213rc3  (9999/9999)
  Kötü İzlenim:( Kötü İzlenim:(:
Satılık kullanılmış tanga! Adsz23xm80/0Satılık kullanılmış tanga! Adsz23xm8  (0/0)

Satılık kullanılmış tanga! Vide
MesajKonu: Satılık kullanılmış tanga! Satılık kullanılmış tanga! Icon_minitimePaz Mart 30, 2008 8:54 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Bir açık arttırma sitesi üzerinden yaz okulu parası biriktirmek için kullanılmış tanga satılıyor,işte ilanın detayları...

" Bilkent?in en seksi ve populer hatunlarindan birinin kullanilmis tangasina sahip olun. Tamamen kendisinden satilik olan bu tanga (acik artirmanin son iki gununde) kargoya verilmeden iki gun boyunca giyilecektir ve kargoya o haliyle verilecektir.

Bu acik artimanin sebebi, yaz okulu icin alinan borc paranin odenmesinde bir nevi katki olarak akla gelmistir. Burada ilk kez urun satacaktir bu kisi.

Alicilar bunu istedikleri amac dogrultusunda kullanmakta serbesttirler ve bu koleksiyon amacli bir satis olarak dusunulebilir.

Bu tangayi satan tangayi giyen kisidir ve bu satis tamamen onun rizasi ve istegiyle olmaktadir. "

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası