Ben SAna TutsaK seN BAna YAsaK!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben SAna TutsaK seN BAna YAsaK!!!

AlAnImA HoŞ GeLdİnİz ...İyİ EğLeNcEler Üye OLduğuNUz ZaMan SizlEre Daha İYi HiZmEt VereCEĞimİze iNaNIyoRuz

AnasayfaPoRtALGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mazda Kiyora Urban Konsept

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
jackal

OrTaK OrTaK
1 2
jackal
3 4

Rep Sistemi
Başarı Puanı Başarı Puanı:
Mazda Kiyora Urban Konsept Adsz23xm89999/9999Mazda Kiyora Urban Konsept 1223312213rc3  (9999/9999)
  Seviye Seviye:
Mazda Kiyora Urban Konsept Adsz23xm89999/9999Mazda Kiyora Urban Konsept 1223312213rc3  (9999/9999)
  Kötü İzlenim:( Kötü İzlenim:(:
Mazda Kiyora Urban Konsept Adsz23xm80/0Mazda Kiyora Urban Konsept Adsz23xm8  (0/0)

Mazda Kiyora Urban Konsept Vide
MesajKonu: Mazda Kiyora Urban Konsept Mazda Kiyora Urban Konsept Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 7:20 pm

Mazda Kiyora Urban Konsept Mazdakiyorakonseptvn1.th

Japon otomobil üreticisi Mazda, konsept modellerine bir yenisini daha ekledi. Basına ilk fotoğrafları dağıtılan Kiyora Urban Konsept adı verilen araç, Paris Motor Show'da otomobil severlerin beğenisine sunulacak.

Japonca anlamı 'temiz ve saf' olan Kiyaro, Mazda'nın bir süredir üzerinde çalışmalar yürüttüğü 'Sürdürülebilir Zoom-Zoom’ adı verilen tasarım strateji kapsamında geliştirilmiş. Bu tasarım çizgilerini en son Moskova Motor Show'da sergilenen Kazamai Konsept modelinde görmüştük.

Mazda Kiyora'nın tasarım felsefesinde öncelik çevreye saygı olarak düşünülmüş. Su teması esas alınarak dizay edilen araçta minumum ağırlık ve maksimum güvenliğin ön planda tutulmuş. Şehir içi kullanımda rahatlığın vurgulanmak istediği Kiyora Konsept'te Mazda'nın yeni nesil dört silindirli direk injeksiyonlu motoru kullanılıyor.

Aracın iç mekanındaki belirgin tasarım çizgisi olarak ise genç yaşam tarzı göze çarpıyor. Kiyora Urban Konsept ile ilgili daha detaylı bilgi Paris Motor Show kapılarını ziyaretçilerine açtığı zaman belli olacak.

Mazda Kiyora Urban Konsept

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası