Ben SAna TutsaK seN BAna YAsaK!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben SAna TutsaK seN BAna YAsaK!!!

AlAnImA HoŞ GeLdİnİz ...İyİ EğLeNcEler Üye OLduğuNUz ZaMan SizlEre Daha İYi HiZmEt VereCEĞimİze iNaNIyoRuz

AnasayfaPoRtALGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adamın karnından bebek çıktı!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
jackal

OrTaK OrTaK
1 2
jackal
3 4

Rep Sistemi
Başarı Puanı Başarı Puanı:
Adamın karnından bebek çıktı! Adsz23xm89999/9999Adamın karnından bebek çıktı! 1223312213rc3  (9999/9999)
  Seviye Seviye:
Adamın karnından bebek çıktı! Adsz23xm89999/9999Adamın karnından bebek çıktı! 1223312213rc3  (9999/9999)
  Kötü İzlenim:( Kötü İzlenim:(:
Adamın karnından bebek çıktı! Adsz23xm80/0Adamın karnından bebek çıktı! Adsz23xm8  (0/0)

Adamın karnından bebek çıktı! Vide
MesajKonu: Adamın karnından bebek çıktı! Adamın karnından bebek çıktı! Icon_minitimePaz Mart 30, 2008 8:48 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Arnold Schwarzenegger?in ?Ufaklık? filmindeki gibi Hindistan?ın Nagpur kentinde yaşayan Sanju Bagat?ın karnı birkaç ay içinde hızla büyüdü...

Arkadaşları ?Hamile misin?? diye alay bile ettiler. Birgün nefes darlığı çekince hastaneye kaldırıldı. Doktorlar ?Karnında tümor var? dedi. Ameliyata alınan Bagat?ın karnında tümör yerine bir insana rastlandı..

Başında saçları, kol ve bacaklarında ise kas oluşumları gözlenen insanın kalbi karından çıkarılınca durdu. Doktorlar bunun tıp tarihinde 90 kez görülmüş ?fetus in fetus? vakası olduğunu belirledi. Yani Bagat, 36 yıldır ikiz kardeşini taşıyordu... Kardeşi, göbek bağı ve kan damarlarıyla gelişmiş ve Bagat?ın karnının şişmesine yol açmıştı.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası