Ben SAna TutsaK seN BAna YAsaK!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben SAna TutsaK seN BAna YAsaK!!!

AlAnImA HoŞ GeLdİnİz ...İyİ EğLeNcEler Üye OLduğuNUz ZaMan SizlEre Daha İYi HiZmEt VereCEĞimİze iNaNIyoRuz

AnasayfaPoRtALGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
jackal

OrTaK OrTaK
1 2
jackal
3 4

Rep Sistemi
Başarı Puanı Başarı Puanı:
Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... Adsz23xm89999/9999Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... 1223312213rc3  (9999/9999)
  Seviye Seviye:
Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... Adsz23xm89999/9999Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... 1223312213rc3  (9999/9999)
  Kötü İzlenim:( Kötü İzlenim:(:
Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... Adsz23xm80/0Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... Adsz23xm8  (0/0)

Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... Vide
MesajKonu: Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... Icon_minitimePaz Mart 30, 2008 8:46 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Bugüne kadar kadın olarak yaşayan Myanmar?lı 21 yaşındaki Thin Sandar?ın bir gecede göğüslerinin küçülüp penisinin çıkarak erkeğe dönüşmesi konuşuluyor. 21 Haziran gecesi dolunayda meydana geldiği öne sürülen bu ani dönüşümü ilahi bir işaret olarak algılayan binlerce Myanmar?lı, Thin Sandar?ı görebilmek için yaşadığı köye akın ediyor.
Hayatı boyunca erkek olmak istediğini söyleyen Sandar?ın durumunu araştıran doktorlar, doğum raporunda ?kız? olarak görülen gencin çift cinsiyetli (hermafrodit) olduğu görüşünde. Sandar?ın şu anda tam anlamıyla bir erkeğin vücut yapısında olduğunu belirten doktorlar bu şaşırtıcı değişimin doğruluğundan emin olmak için resmi raporların beklendiğini belirtiyorlar.
Hack_Kemo

BöLüM DeNeTLeYiCiSi BöLüM DeNeTLeYiCiSi
1 2
Hack_Kemo
3 4

Rep Sistemi
Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... Adsz23xm80/0Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... 1223312213rc3  (0/0)
  Seviye Seviye:
Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... Adsz23xm80/0Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... 1223312213rc3  (0/0)
Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... Adsz23xm80/0Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... Adsz23xm8  (0/0)

MesajKonu: Geri: Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 5:37 pm

hoo buda bişeymi bizim arkadaş her gün böyle değişimler geçiriyor Very Happy:D:D
Admin

Adminstrators Adminstrators
1 2
Admin
3 4

Rep Sistemi
  Seviye Seviye:

MesajKonu: Geri: Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... Bir gecede göğüslerim yok olup penisim çıktı... Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 9:54 pm

Hack_Kemo demiş ki:
hoo buda bişeymi bizim arkadaş her gün böyle değişimler geçiriyor Very Happy:D:D
Very Happy:DDzuhahah
https://tutsak.yetkinforum.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası