Ben SAna TutsaK seN BAna YAsaK!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben SAna TutsaK seN BAna YAsaK!!!

AlAnImA HoŞ GeLdİnİz ...İyİ EğLeNcEler Üye OLduğuNUz ZaMan SizlEre Daha İYi HiZmEt VereCEĞimİze iNaNIyoRuz

AnasayfaPoRtALGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

******'ün Silüeti 2 DAğ arasında

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Admin

Adminstrators Adminstrators
1 2
Admin
3 4

Rep Sistemi
Başarı Puanı Başarı Puanı:
Atatürk'ün Silüeti 2 DAğ arasında Adsz23xm80/0Atatürk'ün Silüeti 2 DAğ arasında 1223312213rc3  (0/0)
  Seviye Seviye:
Atatürk'ün Silüeti 2 DAğ arasında Adsz23xm80/0Atatürk'ün Silüeti 2 DAğ arasında 1223312213rc3  (0/0)
  Kötü İzlenim:( Kötü İzlenim:(:
Atatürk'ün Silüeti 2 DAğ arasında Adsz23xm80/0Atatürk'ün Silüeti 2 DAğ arasında Adsz23xm8  (0/0)

Atatürk'ün Silüeti 2 DAğ arasında Vide
MesajKonu: ******'ün Silüeti 2 DAğ arasında Atatürk'ün Silüeti 2 DAğ arasında Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 11:30 am

Daha önce verilmiş ama burda farklı resimler olduğu için bi daha vereyim dedim

Ardahan’ın Damal İlçesi Yukarı Gündeş Köyü’nde Karadağ sırtlarında her yıl 15 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında görünen ******’ün silüeti, bu yıl da görülmeye başladı.

Karadağ sırtlarına yansımaya başlayan ******’ün siluetini köylü çocuklar merakla izledi. Havanın bulutlu olması nedeniyle siluet, zaman zaman görülebildi.

Damal Belediye Başkanı Gülcemal Fidan, ******’ün siluetinin her yıl 15 Haziran ile 15 Temmuz tarihleri arasında Yukarı Gündeş Köyü’nden saat 17.30-18.10 arasında net bir şekilde göründüğünü belirtti.

Başkan Fidan, "******’ün siluetini görmek isteyen vatandaşlarımızı, 27 Haziran 2004 tarihinde 8.’sini düzenleyeceğimiz ’******’ün İzinde Gölgesinde Damal Şenlikleri’ne bekliyoruz. Damal Şenliklerimize Kültür Bakanlığı sanatçıları ve Çankaya Belediyesi Halk Dansları Topluluğu da renk katacak" dedi.
Atatürk'ün Silüeti 2 DAğ arasında Damal

Atatürk'ün Silüeti 2 DAğ arasında ******_siluet2

[img width=410 height=400]http://img508.imageshack.us/img508/7726/damal******silueti10zp.jpg[/img]

Atatürk'ün Silüeti 2 DAğ arasında ******silueti
https://tutsak.yetkinforum.com

******'ün Silüeti 2 DAğ arasında

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası